אודות

עם כניסתכם לאתר, אתם עולים על גשר אנושי, המחבר בין סין לבין ישראל.
סין, הגדולה במדינות אסיה ומהמרתקות במדינות העולם, הפכה בשנים האחרונות ליעד מבוקש ומשמעותי לעסקים רבים, ולמרכז בינלאומי בתחום סחר דו כיווני, בין סין למערב,ואף נכון להיום ישנו דגש על מסחר בין מדינות המערב לשוק הסיני. עם זאת, מדובר במדינה שונה בתכלית מישראל וממדינות המערב – בתרבותה ובשפתה, בסגנון החיים של תושביה, במנהגיהם ובהתנהלותם העסקית. משום כך, אדם ישראלי מן הישוב, כמו גם אדם מערבי רגיל, אינם יכולים להתמצא בסין, ומתקשים לנהל בעצמם תקשורת

איכותית, אם עסקית ואם אחרת, עם המקומיים בסין.
כאן נכנס צוות סינולוג לתמונה והופך אותה לפשוטה, נעימה וזורמת יותר. איך? על ידי תרגום, הדרכה וליווי תרבותי ועסקי בסין – בצורה מקצועית ובהתאמה האישית ביותר.
סין ועסקים בסין מדברים אליכם? אם כך, האתר הזה נועד בדיוק לכם, ומעמיד לרשותכם את מיטב השירותים והכלים, עמוד אחר עמוד….

סין של ימינו היא הרבה יותר ממדינה קסומה, היא גם יעד אטרקטיבי ביותר לעסקים. מצד שני, זהו יעד רחוק – לא רק במרחק הפיסי, אלא גם במרחקי התרבות, השפה וסגנון החיים. עם זאת, קושי זה אינו מהווה סיבה מוצדקת לוותר על ההזדמנויות שמציעה לכם סין. אם אתם רוצים בסין, וסין רוצה בכם – אנחנו נהיה הגשר ביניכם, נקרב בין אוקיינוסים ויבשות, ונצמצם את המרחק התרבותי וההבדלים החברתיים והעסקיים. זוהי מטרת סינולוג.

צוות סינולוג התגבש מתוך צורך קיים, על מנת להשיג מטרה חשובה בדרך הטובה ביותר. הצורך הוא של אנשים רבים המעוניינים לנהל עסקים וליצור קשרים עם גופים ואנשים פרטיים בסין. המטרה היא – לאפשר לקשרים אלה להתקיים ולפרוח. הדרך היא על ידי הקניית כלים ובמתן שירותים, שיסייעו לכל לקוחותינו לנהל תקשורת אמינה, רציפה ואיתנה לטווח ארוך ורחוק, תוך התמודדות אופטימלית עם השפה והתרבות הסינית.

 

מקסימום כלים ושירותים = מינימום פערים

במהלך השנים ייצרנו מספר כלים, ששימשו אותנו לצורך העמקת לימודי תרגום השפה הסינית (מנדרינית, אך לא רק, שכן קיימים ניבים שונים, שהקדשנו זמן כדי ליצור כלים להבנתם). כלים אלו כוללים החל מתרגומי טקסט ותרגומים מילוליים, המשך בליווי אנשי עסקים מערביים לכניסה נכונה לעולם העסקי הסיני, ליווי עסקי של משלחות סיניות ואנשי עסקים סינים בישראל, ועד לנושאים רוחניים ויצירתיים יותר כמו צמחי מרפא סינים, בישול סיני, טאי צ'י ועוד. כלים ושירותים אלה משמשים כחלק החסר בפאזל בין שתי תרבויות כה שונות.

הייחוד – בניסיון ובשיטה

סינולוג מורכב מצוות ייחודי, שכל אחד מאנשיו מתמחה בסין ובעל ניסיון עשיר בעבודה במחוזותיה. אנו פועלים מתוך היכרות עמוקה וזיקה לשתי התרבויות – הסינית והישראלית, ומספקים מענה מקצועי ואישי במפגש ביניהן. אנו עובדים על פי שיטה מבוקרת, המאפשרת לנו לקחת אחריות מלאה על תרגומי טקסט ותרגומים מילוליים, ליווי עסקי בסין, הדרכה תרבותית על סין, וכל ניואנס הקשור בארץ המיוחדת ובאנשיה. גם אם תחשוק נפשכם בקפה טוב ברחובות בייג'ין – נמצא אותו עבורכם. החל מתחילת הדרך ועד לסיומה, נעניק לכם יחס אישי, אמין וזמין בכל עת.