ליווי עסקי בסין

ישיבת עסקים בבית תהכאנשי עסקים שעושים עסקים בסין ומתכננים סיור עסקי בסין, לרבות במפעלים ותוך התקשרות עם ספקים בסין – אתם זקוקים לשירותי ליווי עסקי בסין על מנת לשמור היטב על האינטרסים שלכם. ליווי עסקי בסין של משלחות ואנשים פרטיים, הינו מיומנות שנרכשה בסינולוג דרך שנות ניסיון רבות. כיום אנו מתמחים בתחום זה ומובילים אותו. במסגרת ליווי עסקי בסין, צוות סינולוג משמש כמתורגמן ומלווה חברתי, המספק ייעוץ עסקי. אנשי הצוות בסינולוג התמקצעו בביצוע ליווי עסקי בסין בעת שהותם שם דרך ביקורים עסקיים במפעלים שונים ופגישות רבות עם ספקים סינים. לסינולוג יש מתורגמנים ומלווים שחיים בסין ויכולים לתת מענה בכל רגע. עבודתנו היא עבודת צוות בעלת גיבוי מלא, כך שתוכלו לצאת מהארץ לסין במלוא הביטחון והידיעה שיש לכם גב איתן.

ליווי עסקי בסין – הכל כלול!

שירותי ליווי עסקי בסין ע"י סינולוג נותנים מענה כולל עבורכם. הם כוללים מתן ייעוץ עסקי וליווי המסע – הן בשלב התכנון, הן בשלב הביצוע והן בחזרה לארץ בשלב של שמירת קשר ומעקב אחר תוצאות העסקה. ליווי עסקי בסין מצייד אתכם בכלים משמעותיים להצלחת העסקה. מתוך היכרותנו המעמיקה עם התרבות הסינית, עם ספקים בסין ועם אופי ביצוע עסקים בסין, אנו יכולים לספק לכם תמונה מלאה של הגורמים בהם עליכם להתחשב כבר בשלבי התכנון: תכנון המסע, עמידה בזמנים במפגש עם ספקים סינים, תזמון תחילת משא ומתן, כללי ישיבה בארוחה עסקית עם ספקים סינים, ומהלכים שונים לחיזוק הקשר העסקי והחברי. גורמים אלו הם משמעותיים עבור ספקים סינים ומהווים מפתח להצלחת עסקים בסין.

עיניים מלוכסנות רואות אחרת

מי שמכיר את התרבות הסינית ואת דרכי התנהלותם של ספקים בסין, מבין כי ליווי עסקי בסין אינו מתמצה בתרגום סינית. למעשה, הוא מאפשר לכם להיראות באור חיובי בעיניהם המלוכסנות של המארחים. משמעות ליווי עסקי בסין עפ"י תפיסת סינולוג, היא לתת לכם ייעוץ עסקי וליווי חברתי ותרבותי – משמע, לקחת חלק במסע העסקים הסיני שלכם. אנשי עסקים או ספקים בסין, שיראו כי הצטיידתם במתורגמן ומלווה תרבותי, יתרשמו ויפרשו זאת כאקט של רצינות מצידכם ורצון אמיתי להיקשר עסקית וחברית. ספקים בסין רואים קשר עסקי וקשר חברי כמכלול אחד – לכן ליווי עסקי בסין חשוב כל כך.