ליווי עסקי בארץ

כנס ישראלי סיניליווי משלחות מסין/סיניות- ליווי משלחות סיניות ייחודי בניו-אנסים, יש להבין על מה יש לתת את הדגש יותר ועל מה פחות כדי לממש את מטרת המשלחת במלואה. צוות סינולוג ילמד את אופי המשלחת שעתידה להגיע לארצנו, יציע מסלול למשלחת, את מי עליהם לפגוש מעבר למארגני המשלחת, תוכן המשלחת והחומרים בכדי שהמסר יעובר למשלחת הסינית הן במילים והן במעשים. אלו מסוג הדברים שהתרבות הסינית תכבד ותוקיר והתוצאה היא הצלחת המשלחת. הגדרת מטרות המשלחת תוגדר מראש על-ידי המארגנים וצוות סינולוג ידאג בכל אמצעי,ניסיון והבנה עמוקה של תרבות סין כדי לממש את המטרות המשלחת. ליווי עסקי בשונה מליווי משלחת כללית הגדרת המטרות פשוטה יותר-התקדמות בשיתוף פעולה, חתימה על MOU או חוזה שיתוף פעולה,קבלת השקעה, אלו רק מספר פרמטרים שאנו מגדירים כהצלחה. הליווי של צוות סינולוג יכלול קודם כל בהכנה של המשלחת, תרגום ולמידת המצגות, תרגום מילולי בין אם זה בהצגת מצגת או בארוחת צהריים לאחר מכן, הבנת הפערים מצד הצד הסיני בכדי להבין מה עליכם לעשות בכדי להצליח לסגור עסקה עם ראשי המשלחת הסינית, ואחרי שהמשלחת הסינית חזרה לסין, ליווי מלא הן טלפונית, מיילים וכל מה שכרוך כדי למצות את המהלך שהתחיל בהחלטה להגיע לבקר אותכם בישראל.

ליווי עסקי בישראל ע"י צוות סינולוג מיועד בעיקר למשלחות ואנשי עסקים ממפעלים וחברות בסין, המגיעים לישראל לסיורים עסקיים. לעיתים הביקור משולב גם בבילויים כגון טיולים, מופעים ומסעדות. מבחינת המארחים הישראליים, סיורים עסקיים אלה נועדו לפיתוח עסקים עם סין. 

תרגומים לסינית בתחומים שונים מצריך הכנה ותלבושת שונה

סינולוג מעבר לתרגומים של משלחות סיניות בתחומים שונים, יודעים גם ללבוש חליפה לתרגום אחד ובגדי עבודה מדי ב' לתרגום אחר.

קרא עוד >

ההבדל בין משלחות עסקיות סיניות למשלחות אקדמאיות או ממשלתיות מסין

ליווי עסקי בשונה מליווי משלחת כללית הגדרת המטרות פשוטה יותר-התקדמות בשיתוף פעולה העסקי, חתימה על MOU או חוזה שיתוף פעולה,קבלת השקעה, אלו רק מספר פרמטרים שאנו מגדירים כהצלחה.

קרא עוד >

ליווי עסקי של משלחות סיניות

זהו תחום הדורש התמחות וניסיון בהיכרות עם השפה והתרבות הסינית. שימוש במתורגמן לסינית, המכיר את ההתנהלות והצרכים הסיניים מצד אחד, ולומד את צרכי המארח הישראלי מצד שני

קרא עוד >

הליווי הסינולוגי – מהנחיתה ועד לבחירת התפריט

אנו מבצעים את כל עבודת השטח המקדימה, הכוללת ישיבה עם החברה הישראלית וביצוע סיור מקדים. מכאן והלאה מדובר בליווי עם אוריינטציה של הדרכה תרבותית.

קרא עוד >

השתלבותנו בסיורים עסקיים לקידום עסקים עם סין

סיורים עסקיים מטעם מפעלים, חברות או אנשי עסקים מסין, כוללים בדרך כלל סיור בחברה הישראלית עימה הם מתקשרים עסקית. סיורים עסקיים כאלה כוללים הגעה וסיור של נציגי מפעלים בסין ונציגי חברות, באתרים רלוונטיים לקשר העסקי העתידי.

קרא עוד >

ליווי משלחות ואנשי עסקים מסין

זהו תחום הדורש התמחות וניסיון בהיכרות עם השפה והתרבות הסינית. שימוש במתורגמן לסינית, המכיר את ההתנהלות והצרכים הסיניים מצד אחד, ולומד את צרכי המארח הישראלי מצד שני.

קרא עוד >